Promocje
Star Wars Legion Rebel Troopers Upgrade
Star Wars Legion Rebel Troopers Upgrade
75,00 zł 59,00 zł
szt.
Star Wars Legion Echo Base Defenders
Star Wars Legion Echo Base Defenders
629,00 zł 399,00 zł
szt.
A Song of Ice & Fire: Dzikie Olbrzymy
A Song of Ice & Fire: Dzikie Olbrzymy
149,00 zł 109,00 zł
szt.
Stormcast Eternals Evocators on Celestial Dracolines
Stormcast Eternals Evocators on Celestial Dracolines
149,00 zł 139,00 zł
szt.
PV53 Shona Carano Event Exclusive Model
PV53 Shona Carano Event Exclusive Model
79,00 zł 49,00 zł
szt.
FLAG-SIE Sztandary siedmiogrodzkie
FLAG-SIE Sztandary siedmiogrodzkie
30,00 zł 15,00 zł
szt.
AKC-43 Miarka „Ogniem i Mieczem”
AKC-43 Miarka „Ogniem i Mieczem”
30,00 zł 15,00 zł
szt.
TANKS: Zestaw dodatkowy SU-100
TANKS: Zestaw dodatkowy SU-100
39,00 zł 19,00 zł
szt.
Kill Team: Adeptus Astartes Dice Set
Kill Team: Adeptus Astartes Dice Set
85,00 zł 59,00 zł
szt.
Kill Team: Death Korps of Krieg Dice Set
Kill Team: Death Korps of Krieg Dice Set
85,00 zł 59,00 zł
szt.
Kill Team: Chaotica Dice Set
Kill Team: Chaotica Dice Set
85,00 zł 69,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Regulamin

www.strategiacg.pl - jest to sklep internetowy prowadzony przez firmę Strategia Centrum Gier - Rafał Skiba , zarejestrowaną przez Prezydenta Miasta Łodzi. Numer ewid. 60086, nr NIP: 727-256-54-87, nr REGON: 100778392.


1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.


2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.strategiacg.pl, drogą mailową, oraz telefonicznie pod numerem telefonu - 796-595-539. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Zamówienia realizowane są:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze
- po potwierdzeniu zamówienia przez klienta
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem
- w chwili wpłynięcia pieniędzy na konto sklepu

c) przy płatnościach kartą lub szybkim przelewem

- w chwili potwierdzenia płatności online


3. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT lub paragon.


4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.


5. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod numerem 796-595-539 lub e-mailem pod adresem strategiacg@o2.pl


6. Klient nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane.


7. Wszystkie ceny są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania promocji na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


8. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.


9. Zamówienia realizowane są w przeciągu 48 godzin od potwierdzenia przez klienta zamówienia oraz wpłynięcia pieniędzy na konto. W przypadku płatności online lub kartą w chwili potwierdzenia wykonania płatności przez bank. W przypadku niektórych towarów zamówienia są realizowane w ciągu 7, 14 bądź 30 dni od dnia potwierdzenia zamówienia. W szczególnych przypadkach zamówienia mogą być realizowane w dłuższym czasie niż 30 dni. W takim wypadku klient zostanie o takich okolicznościach powiadomiony drogą mailową lub telefonicznie. Czas realizacji zamówienia nie ma nic wspólnego z czasem oczekiwania na przesyłkę.


10. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.
Przesyłki dostarcza:

- Poczta Polska, czas dostawy może wahać się od 1 do maksymalnie 14 dni

- kurier UPS - czas dostawy 1-2 dni

- InPost Paczkomaty - czas dostawy 1-3 dni


11. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

 1. Gotówką w siedzibie sklepu (C.H. Retkinia ul. Maratońska 24/32 hala 2 boks 42)
 2. Przy odbiorze (za pobraniem): należność pobiera listonosz lub kurier;
 3. Przelewem bankowym na konto sklepu:

  12 1140 2004 0000 3202 6529 7862 (mBank)

  14 1950 0001 2006 0018 9656 0001 (Idea Bank);

 4. Płatności Shoper (Blue Media S.A.)
 • Banki dostępne w usłudze “Pay-by link”

  • mTransfer – mBank
  • Inteligo – PKO BP
  • Bank Pekao
  • Bank PKO – IKO
  • Bank PKO- IPKO
  • Bank Pekao- PeoPay
  • VOLKSWAGEN BANK – POLSKA
  • Bank Zachodni WBK
  • BNP PARIBAS
  • Pocztowy24
  • Deutsche Bank
  • SGB Bank SA
  • GET IN BANK
  • Credit Agricole
  • ING
  • BNP PARIBAS eBGŻ
  • Raiffeisen Bank Polska
  • Eurobank
  • Millennium BANK
  • BOŚ Bank
  • Citi Bank Handlowy
  • Alior Bank
  • PBS Bank
  • NET – Bank Express
  • Toyota Bank
  • PLUS Bank
  • T-Mobile – Usługi bankowe
  • Płatności BLIK

  Operatorzy kart płatniczych, dostępnych w usłudze “Płatności Shoper (Blue Media S.A.)”

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

12. Odstąpienie od umowy.

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klient może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni od odebrania zamówienia.
 2. Aby odstąpić od umowy, należy przesłać jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres strategiacg@o2.pl wraz z informacjami pozwalającymi na jednoznaczną identyfikację zamówienia (np. numer zamówienia, adres dostawy, itp.) a następnie zwrócić towar zgodnie z informacjami przesłanymi przez Sklep w odpowiedzi na oświadczenie odstąpienia od umowy.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep gwarantuje zwrot w ciągu 14 dni pełnej kwoty zamówienia. Zwrot płatności zostanie dokonany takim samym sposobem, w jaki została ona poniesiona, chyba że jest to niemożliwe (w takim przypadku - przelewem na wskazane konto bankowe). W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 4. Klient może także w ciągu 14 dni zwrócić część zamówienia (np. niektóre zakupione produkty), w takim przypadku Sklep gwarantuje zwrot ceny tych towarów w momencie ich zamawiania proporcjonalnie do wartości całego zamówienia.
 5. Koszty zwrotu towaru (dostarczenia ich do siedziby Sklepu) są ponoszone przez klienta.
 6. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

13. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.


14. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem lub fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub odebrane osobiście. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.


15. Zasady przetwarzania danych osobowych.

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Strategia Centrum Gier Rafał Skiba adres Hubala 7/65, 94-048 Łódź, numer NIP 727-256-54-87, numer REGON: 100778392, dalej zwanym Administratorem.
 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek nie podanie wymaganych danych osobowych może uniemożliwić złożenie Zamówienia.
 3. Dane osobowe w zależności od udzielonych zgód i istniejących obowiązków prawnych mogą być przetwarzane przez Administratora na podstawie art.6 ust.1 lit. a, b) c) i f) RODO. Zbieramy dane niezbędne w celu realizacji złożonych Zamówień, jak miejsce dostarczenia, informacja o przyjęciu zamówienia, ewentualnej reklamacji oraz przesyłania newslettera - informacji o nowych produktach, faktur i korespondencji związanej z zamówieniami, celach rachunkowych i podatkowych.
 4. Nie udostępniamy danych osobowych i nie odsprzedajemy innym firmom. Administrator zbiera dane osobowe wyłącznie na potrzeby własnej działalności. Mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie prawa i w granicach określonych na  podstawie umowy, zewnętrznym dostawcom usług związanych z działalnością Administratora.  Ze względu na zachowania robotów internetowych możemy ujawnić Twoje IP Google LLC  przez Google reCAPTCHA.
 5. Strona strategiacg.shoper.pl zbiera pliki cookies w celu analizy i profilowania nie są one konieczne do obsługi sklepu internetowego strategiacg.shoper.pl. Mogą być usunięte i wyłączone w używanej przeglądarce internetowej.
 6. Czas przechowywania danych osobowych jest na okres wymagany prawnie do przechowywania dokumentów do celów podatkowych, rachunkowych i kontroli przez organy publiczne.
 7. Udzielający zgody ma prawo dostępu do danych, poprawiania ich, a także wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania ich w celach marketingowych, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, Ma prawo w każdym czasie do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie oparte na tej zgodzie przed dniem jej wycofania.
 8. Zarejestrowany Klient może bez podawania przyczyny rozwiązać umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną przez usunięcie konta. W tym celu należy wysłać na e-mail strategiacg@o2.pl prośbę o usunięcie konta ze sklepu internetowego strategiacg.shoper.pl. Rozwiązanie umowy następuje po upływie okresu wypowiedzenia wynoszącego 5 dni.
 9. Aby wypisać się z newslettera należy:  zalogować się na Twoje konto, następnie kliknąć Edycja profilu, Newsletter, odznaczyć pole i Zatwierdzić.
 10. Udzielający zgody ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy według jego uznania przetwarzanie jego danych osobowych  narusza przepisy rozporządzenia.

16. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres Strategia Centrum Gier - ul. Hubala 7/65, 94-048 Łódź. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.


17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl